Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Mansur Yavaş vergi kaçakçısı, neresinden tutarsanız elinizde kalıyor.

AK Parti ile MHP Cumhur İttifakı’nın ikinci ortak mitingini bugün Ankara’da yaptı. Atatürk Kültür Merkezi Hipodrom Alanı’nda düzenlenen mitinge yoğun ilgi vardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emniyet yetkililerine dayanarak katılımın 450 bin olduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Sordum şu sıralar hipodromda ne kadar insan var dedim; Emniyetin verdiği rakamı söylüyorum; 450 bin… Ankara biz 31 Mart’a hazırız diyor. 31 Mart, sandıklarda hesaplaşma değil, geleceğimizi tayin etme yeri haline dönüşecektir.”

Mansur Yavaş) bu adam Ankara’nın başına gelirse ne tür sahte senetler düzenleyeceğini düşünün. Onun için bunlara dersi büyük vermek lazım.

Önümüzdeki dönemde savunma sanayisinde özgün tasarımlarla ve ileri teknolojiyle Türkiye’yi küresel bir oyuncu haline getireceğiz.İmar barışı ile 447 bin başkentlinin sıkıntısını çözdük. Ankara’yı hızlı trenle tanıştırdık. Ankara-İzmir hızlı tren projesinin yapımı sürüyor. Etlik Şehir Hastanesi yıl sonunda hizmete açılacak. Ankara’daki yatırımcılarımıza son 17 yılda 45.5 katrilyon liralık teşvik sağladık.