AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla düzenlenecek Cumhur İttifakı Büyük Ankara Mitingi’ne tüm Ankaralıları davet etti.

AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan ve MHP Ankara İl Başkanı Turgay Baştuğ, yarınki Cumhur İttifakı Büyük Ankara Mitingi’ne ilişkin Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) basın toplantısı düzenledi.

Özcan, 31 Mart’ta Türkiye’de yeni bir demokrasi zaferinin yaşanacağını belirterek, AK Parti ve MHP teşkilatlarının Cumhur İttifakı’nın ruhuna uygun bir şekilde Türkiye’nin bekası, memleketin refahı, çocukların geleceği için çalışmaya devam ettiğini söyledi.

Türk milletinin kimlerin kimlerle gezdiğini çok iyi bildiğini ve şer odaklarına cevabını her zaman sandıkta verdiğini kaydeden Özcan, şöyle konuştu:

“31 Mart akşamı ülkemiz üzerinde oyun oynamaya kalkanlara en güzel cevabı, yine sandıkta verecektir. Bir tarafta bu ülke için gecesini gündüzüne katan, tek derdi memleket, beka, hizmet olan Cumhur İttifakı, diğer tarafta uzaktan kumandayla komuta edilen, bir robot gibi hareket eden, kendi kararlarıyla hareket edemeyen, kendilerine has bir düşüncesi, tavrı, fikri olmayan, bu ülkenin kalkınmasını, gelişmesini istemeyen şer odakları tarafından yönetilen, hiçbir proje üretmeyen zillet ittifakı var.”

 

Miting alanında sahnenin hemen arkasında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin birlikte çekilen fotoğrafı yer aldı. Sahnenin arkasındaki dev ekranların üzerinde de “Ankara ehline emanet” ve “Belediye işi gönül işi” yazıları yer aldı. Çalışmaların titizlikle sürdürüldüğü mitingi alanına ise araçlar tarafından böcek ilacı sıkıldı.