-ANKARAGÜCÜ’NE YARDIMLAR…

  -BAŞKAN GÖKÇEK, KENDİSİNİN ANKARAGÜCÜ’NE YAPTIĞI

  YARDIMLARA İLİŞKİN TWEET ATAN ANKARAGÜCÜ BAŞKAN

  VEKİLİ  ERCAN SOYDAŞ’A TEŞEKKÜR ETTİ

  -GÖKÇEK:

  “İNSAN, HAKKI TESLİM EDEN BİR YÖNETİCİ GÖRÜNCE MUTLU

  OLUYOR. TEŞEKKÜRLER ERCAN SOYDAŞ”

  -ERCAN SOYDAŞ:

  “BEKLENTİMİZ, KULÜB’ÜN TAMAMEN DÜZLÜĞE ÇIKABİLMESİ İÇİN      TÜM İLÇE BELEDİYELERİMİZİN, MELİH BEY’İN 4.5 YILDA VERDİĞİ       DESTEĞİN %10’UNU VERMELERİ”

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendisinin Ankaragücü’ne yaptığı yardımlara ilişkin Beklentimiz, Kulüb’ün tamamen düzlüğe çıkabilmesi için tüm ilçe belediyelerimizin, Melih Bey’in 4.5 yılda verdiği desteğin %10’unu vermeleri” tweet’ini atan Kulüp Başkan Vekili Ercan Soydaş’a  teşekkür etti.

Kulüp Başkan Vekili ve Futbol Şube Sorumlusu Soydaş, Twitter hesabından, şu tweet’leri paylaştı:

“-Keçiören, Yenimahalle ve Mamak belediyeleri, bu ay meclislerinden destek için karar aldılar.Teşekkür ederiz.

-Bu katkıyı, diğer ilçelerden de bekliyoruz. Beklentimiz, Kulüb’ün tamamen düzlüğe çıkabilmesi için diğer belediyelerin de katkıda bulunmaları veya bütçelerine göre tüm ilçe belediyelerimizin (25), toplamda Melih Bey’in 4.5 yılda verdiği desteğin %10’unu vermeleri. Bu da 7 milyon lira eder. Sorun çözülür.

         -Gönül isterdi ki bu tür yardım taleplerine hiç ihtiyaç duyulmasın, ancak tablo bu. Dışarıdan destek, yönetim ve taraftar katkısıyla bu iş olur.”

  Başkan Gökçek de Soydaş’ın bu tweet’lerini, kendi hesabından,“Ankaragücü yöneticisi Ercan Soydaş’ın tweet’leri… İnsan, hakkı teslim eden bir yönetici görünce mutlu oluyor. Teşekkürler Ercan Soydaş” sözleriyle paylaştı.