ALTINOK: SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN GELEN TALEPLERİ ANINDA DEĞERLENDİRİYORUZ

Göreve başladığı günden itibaren sokaklarda, parklarda, pazarlarda vatandaşların taleplerini dinleyen Keçiören Belediye Başkanı Altınok, “Altyapı ve üstyapı hizmetlerini Keçiören’in her noktasına eşit götürmek suretiyle, vatandaşlarımızdan gelen talepleri de dikkate alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımız artık sosyal medya üzerinden mahallelerindeki sorunları bildirebiliyor. Özellikle sosyal medyadan gelen talepleri değerlendirmek için birim kurduk” dedi.

KÖŞK SOKAK’TA ASFALT SERİMİ YAPILDI

Keçiören Belediyesi, ilçe genelinde tespit edilen bozuk ve yıpranmış yollarda bakım ve onarım çalışması başlattı. Keçiören Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Turgut Altınok’un talimatıyla 23 Nisan Mahallesi Köşk Sokak’ta asfalt kazıma işlemini tamamlayarak sıcak asfalt serimi yaptı. Vatandaşların sosyal medya üzerinden asfaltlama yapılması talebine anında yanıt veren Keçiören Belediyesi, yeni dönemde vatandaşların taleplerini de göz önünde bulundurarak tespit edilen bozuk ve yıpranmış yolları yenilemeye alacak.

“ALTERNATİF YOLLAR GELİŞTİRECEĞİZ”

Başkan Altınok, Keçiören’de her bölgede modern kent anlayışına uygun yenileme ve çevre düzenlemesi çalışması yürütüleceğini kaydederek, “Keçiören’de trafiğin rahat akması için mevcut yollarımızın kullanım değerini artırıyoruz.  Fen İşleri Müdürlüğümüz yoğun bir çalışma yürütüyor” dedi.

Başkan Altınok konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Altyapı ve üstyapı çalışmalarımızı acil ihtiyacı olan bölgelerimizi öne alarak, bölgedeki ihtiyacın zorunluluğuna göre yapıyoruz. Özellikle yoğun olarak kullanılan cadde ve sokaklarımızın ulaşıma daha elverişli hale gelmesi için yol bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Caddelerimizin bakım ve onarımı Ankara Büyükşehir Belediyesine ait. Biz de ana arterlerde trafik yoğunluğunu hafifletmek için sokaklarımızı araç trafiğine daha uygun hale getireceğiz. Araç trafiğinin rahatlaması adına alternatif yollar geliştirerek trafik sıkıntısı yaşamayan bir ilçe tasarlıyoruz.

 • Ahmet Karatana
  Nisan 25, 2019 | Cevapla

  Biz Diyanet İşleri Başkanlığı Çalışanları olarak, Sanatoryum caddesi üzerinde oturanlar akşam daireden servisle dönüşte, meteorolojiden itibaren Tepebaşı postane durağı arasında sıkıntı yaşıyoruz. Bu caddenin büyükşehir belediyesi hizmetleri arasında olduğunu biliyoruz, ama sorunumuzu Turgut Altınok başkanıma iletiyoruz. Biz bu sorunu çözerse yine Keçiörenimizin medarı iftiharı efsane başkanımız Turgut Başkanım çözer diyoruz. Başkanıma kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Keçiören Sanatoryum servisi personelleri olarak, selam ve başarı dileklerini iletiyorum.

 • Sultan ökmen
  Nisan 25, 2019 | Cevapla

  Allah rızası için başkanım bizmde yollarımız yapılsın artık bağlum meydandan sonra resmen çukurlarla çamurlarla savaş veriyoruz aylardır 😔

 • nazmi
  Nisan 25, 2019 | Cevapla

  kećiören fatih köprüsünün üzerindeki çok kötü

 • Mutlu alkan
  Nisan 25, 2019 | Cevapla

  Ayni Dert bizim sokaktada var Yolu Kazıdılar gittiler 6 7 Aydır o düzen duruyor cömert sokak

 • Tülay Murat Durukan
  Nisan 25, 2019 | Cevapla

  Turgut Bey keçiörende cocuklarimiz icin daha yesil alan, yeni yapilan binalara kapali otopark zorunlu tutulmasi ve her yeni yapilan binanin bahçesine zorunlu en az 5 adet cam agaci dikmek getirilse taskent olmaz keçiören.Ara sokaklardan arabayla zor geciyoruz iki tarafli arac parkedilmis ve kizlarpinari caddesinin trafigine çözüm getirin ilginiz icin teşekkürler.

 • Mustafa atak
  Nisan 28, 2019 | Cevapla

  Sayın keçiören belediye bașkanımız Turgut ALTINOK Beyefendi Belediyenize baĝlı Baĝlum spor Taekwondo hocalarımız serkan ve Fatma Bakır hocalarımızdan son derece memnunuz. Çocuklarımızı milli ve ahlaki deĝerlere göre çok güzel bir spor eĝitimi veriyorlar. Șampiyon sporcular yetiștiriyorlar. Hocalıktan alınacaklarını duyduk. Lütfen onları çok seven öĝrencilerini mahrum etmeyin. #keçiörenbelediyesi

 • Semih
  Nisan 28, 2019 | Cevapla

  Sayın başkanım öncelikle makamınız hayırlı olsun. Sokaklar çok pis. Yenimahalle gibi. Çöp konteyner lar konulursa iyi olur. Keçiören Turgut başkan ile güzel

 • Faruk
  Mayıs 8, 2019 | Cevapla

  Keçiören şehit halil isilar ortaokulunun onundeki kaldirima araclarin ve servislerin cikmasindan dolayi ogrenciler yolda turumek zorunda kaliyor ilgilwnilmesini isterim